niedziela, 15 sierpnia 2010

ULA LENA przedstawia... ;-)Nieoczekiwanie na blogu prezentujemy młodą artystkę... 6-letnia Ula Lena wykonała serię nocnych zdjęć. Różnorodność form oraz niezwykłe kolory zachwycają.

5 komentarzy:

 1. każdy kiedyś wykonał serię takich zdjęć jeśli masz na oku jej wiek wykonania i w związku z tym nazywasz to artystyką to narażasz się na moje wykluczenie się z obserwu! Rozumiesz to przegięcie? ah, bo to twoja córunia jest?

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi Otusiunio!

  W moim mniemaniu te fotki całkiem ciekawe wyszły. Nazywam to działaniem artystycznym. Jeżeli sam kiedyś wykonywałeś aparatem tego rodzaju zabawy - to znaczy, że miałeś potrzebę stworzenia pewnych obrazów. Zatem jesteś artystą pełną gębą. Strefa Kreatywna to blog o tworzeniu, o współczesnych artystach kreujących w czasach postmodernizmu i płynnej rzeczywistości, gdzie wszelkie chwyty dozwolone, i gdzie zacierają się definicje oraz granice. Stąd wynika taka oto konstatacja - KAŻDY może zostać artystą. I takie przesłanie niesie za sobą ten blog. Liczy się potrzeba tworzenia.

  I jeszcze jedno. Umówmy się, ten blog jest całkowicie subiektywny i należy go traktować z dużym przymrużeniem oka.

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne formy. Teraz dzieciaki mają mnóstwo możliwości do twórczego hasania, również cyfrowo.
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy ma swoją opinie. Mi się fotky podobają. Cosmofotky :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Your ωrite-up has cоnfirmеd necessary to myself.
  It’s extremely useful and yοu're simply naturally quite experienced in this field. You get exposed my own sight for you to different views on this specific matter using interesting and reliable articles.

  Also visit my web site soma

  OdpowiedzUsuń